Autoryzowany Dealer Urządzeń Fiskalnych, Komputerowych i Oprogramowania
 
 
 
 

P.H.U. ELEKTRONIK jest firmą działającą na rynku urządzeń fiskalnych i oprogramowania od roku 1993 roku. Obsługujemy Klientów z całego kraju w szczególności z woj.łódzkiego m.in z Brzezin, Koluszek, Łodzi, Głowna i Strykowa. Siedziba firmy znajduje się w centrum Brzezin przy ulicy Św.Anny 13. Posiadamy w ofercie urządzenia fiskalne renomowanych producentów takich jak Elzab, Posnet, Novitus, Innova. Jesteśmy również dystrybutorami oprogramowania do obsługi firm, sklepów czy supermarketów. Oferta  obejmuje  cały  zakres zastosowań urządzeń fiskalnych od pojedynczych, małych punktów detalicznych poprzez hurtownie, stacje benzynowe do wielokasowych systemów sprzedaży w supermarketach. Oferujemy sprzęt i oprogramowanie wspomagające prowadzenie placówek w zakresie gospodarki magazynowej, rozliczeń finansowych. Specjalizujemy się w systemach sieci lokalnych współpracujących z kasami fiskalnymi i innymi urządzeniami wspomagającymi sprzedaż, które w połączeniu z odpowiednim oprogramowaniem tworzą sklepowe  systemy  komputerowo-kasowe.

Zdobywamy zaufanie Klientów. Wierzymy, że to Ich zadowolenie jest głównym czynnikiem składającym się na sukces naszej firmy. Naszym kapitałem jest fachowa wiedza i doświadczenie. W ciągu kilkunastoletniej działalności osiągnęliśmy mocną pozycję i uznanie zarówno kontrahentów jak i klientów detalicznych.  Wszystkie oferowane przez nas produkty cieszą się uznaniem wśród użytkowników i specjalistów o czym  wymownie świadczy liczba sprzedanych  i obsługiwanych urządzeń.

Profesjonalna, życzliwa obsługa oraz indywidualne i elastyczne podejście do Klienta to cechy, które wyróżniają nas wśród konkurencji.

 
     
 

Zapraszamy
Biuro Handlowe i Serwis
95-060 Brzeziny, ul. Św. Anny 13
tel/fax 46 874-24-66, tel. 601 29-13-71
email: biuro@elektronik-brzeziny.pl
woj.łódzkie

Punkt Sprzedaży
Głowno, ul.Kopernika 21
tel. 601 291-371

 Największy wybór kas i drukarek fiskalnych w najlepszych cenach

NASZA EKSPOZYCJA - Największy wybór kas "od ręki" 

Nasza ekspozycja