Okazja cenowa! http://www.elektronik-brzeziny.pl/530-thickbox_default/drukarka-fiskalna-posnet-trio.jpg View full size
POSNET

Drukarka fiskalna Posnet Trio

ID produktu: POSN_TRIO

Posnet Trio to innowacyjna drukarka fiskalna z kopią elektroniczną paragonów, którą w pełni dopasujesz do potrzeb swojej działalności. Model Trio świetnie spisuje się także podczas współpracy z różnego rodzaju systemami operacyjnymi i programami sprzedażowymi. Zacznij używać rozwiązania technologicznego XXI wieku!

More details

quantity up quantity down

Cena brutto: 2 499,00 zł 2 950,77 zł -451,77 zł

Trio to drukarka fiskalna, która łączy w sobie sprawdzone, solidne rozwiazania, bogate doświadczenie, precyzję wykonania oraz funkcjonalne nowości. Urządzenie w wersji podstawowej to propozycja dla klientów ceniących niezawodne technologie w dobrej cenie oraz otwartych na nowe możliwośći. Urzadzenie może rozwijać się wraz z biznesem. w każdym momencie do drukarki można dodać dodatkowe opcje, takie jak uchwyt do tabletu, czy smatfona, umozliwiajacy stworzenie wyjatkowego systemu POS, moduł Bluetooth , złace RS232, cz wielonapieciowa szufladę.

Posnet Trio

Drukarka Posnet Trio jest rozwiązaniem technologicznym, które doskonale spełni wymagania Twojej działalności.

Urządzenie to umożliwia 3 rozwiązania:

  1. Standardową współpracę z komputerem stacjonarnym, bądź laptopem.
  2. Komunikację z tabletem, który zamontowany jest w uchwycie.
  3. Funkcjonalność bileterki.
 
 Trio to pierwsza drukarka fiskalna z możliwością zamontowania uchwytu (7' lub 10') na tablet lub smartfon. Uchwyt ma możliwość obrotu z jednej strony urządzenia na drugą. Dzięki temu klient może np. samodzielnie wprowadzić swoje dane w systemie lojalnościowym. Takie rozwiązanie to wygoda użytkowania i oszczędność miejsca na stanowisku sprzedaży.
Posnet trio z tabletem i aplikacja sprzedazowa mPos
 

Drukarka nowych możliwości

Trio to drukarka fiskalna, która łączy w sobie sprawdzone, solidne rozwiązania, bogate doświadczenie, precyzję wykonania oraz funkcjonalne nowości. Urządzenie w wersji podstawowej to propozycja dla klientów otwartych na nowe rozwiązania, ceniących niezawodne technologie w dobrej cenie.

Model Trio posiada także: moduł elektronicznej kopii paragonów fiskalnych, solidny, wytrzymały akumulator, ekran LCD i efektywny mechanizm termiczny. Urządzenie to bez problemu nawiązuje współpracę z przeróżnymi systemami operacyjnymi, jak również programami sprzedażowymi.

W zależności od potrzeb klienta Posnet Trio oferuje 3 moduły z rozszerzeniami, które zapewniają obsługę różnego rodzaju interfejsów (np. RS-232, Bluetooth lub złącza szuflady na pieniądze). Drukarkę można także uatrakcyjnić przydatnym uchwytem, który służy do zamontowania wybranego urządzenia (np.tabletu). Wszystkie te udogodnienia są dostępne dla Państwa w dowolnym momencie użytkowania drukarki - nie tylko w momencie jej zamawiania.

Najważniejsze funkcje produktu

Multiport

Uniwersalne gniazdo, które umożliwia podpięcie różnych modułów rozszerzenia i tym samym dodanie nowych funkcji, takich jak RS232, wielonapięciowa szuflada, czy komunikacja Bluetooth.

Modułowa rozbudowa

Konstrukcja drukarki umożliwia modułową rozbudowę. Użytkownik może od razu zdecydować się na docelowy wariant bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jej funkcjonalność np. o dodatkowe porty komunikacyjne czy uchwyt na tablet.

Dowolna grafika na wydruku

Każdy paragon i fakturę można wzbogacić dodając w nagłówku, stopce, a także w dowolnym miejscu wydruku niefiskalnego wybraną przez siebie czarno - białą grafikę. Nie ma ograniczeń co do ilości grafik, a ich wygląd można definiować przez aplikację. Jest to doskonała forma uatrakcyjnienia wydruków, a także dodatkowa powierzchnia reklamowa.

Superformatka, wydruki niefiskalne

Drukarka Trio posiada szeroką gamę formatek umożliwiających generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych o treści dostosowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika. Superformatka to możliwość drukowania kuponów rabatowych, bonów zakupowych, doładowań GSM, warunków użytkowania, promocji czy informacji z systemów lojalnościowych.

Kody kreskowe i 2D

Wydruk kodu kreskowego (code 128) z dowolną informacją ułatwia późniejsze odnalezienie transakcji w systemie. Kody dwuwymiarowe (2D) mogą być drukowane w stopce paragonu, faktury oraz w dowolnym miejscu na wydruku niefiskalnym. Mogą zawierać np. link do strony, kupony rabatowe itp.

Otwarta faktura

Drukarka umożliwia swobodne edytowanie zawartości i układu linii wydruku umieszczanych na fakturze. Dzięki temu faktura jest dokładnie taka, jakiej oczekujesz.

Port USB

Drukarka Trio w standardzie posiada kabel USB, dzięki któremu możliwe są jednoczesna komunikacja np. z komputerem lub tabletem oraz zasilanie drukarki i ładowanie akumulatora.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Drukarka fiskalna Posnet Trio

Drukarka fiskalna Posnet Trio

Posnet Trio to innowacyjna drukarka fiskalna z kopią elektroniczną paragonów, którą w pełni dopasujesz do potrzeb swojej działalności. Model Trio świetnie spisuje się także podczas współpracy z różnego rodzaju systemami operacyjnymi i programami sprzedażowymi. Zacznij używać rozwiązania technologicznego XXI wieku!

Napisz swoją recenzję

18 Inne produkty w tej samej kategorii: