http://www.elektronik-brzeziny.pl/603-thickbox_default/pospay-fiskalny-terminal-platniczy.jpg View full size
POSNET

POSPAY Fiskalny Terminal Płatniczy

Pospay Fiskalny Terminal Płatniczy to nowoczesne rozwiązanie, które stanowi połączenie funkcji kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej i terminala oraz programu do zarządzania sprzedażą i e-płatnościami. Poszukujesz wielozadaniowej technologii sprzedaży, która zagwarantuje nie tylko rzetelne prowadzenie ewidencji, ale też przyjmowanie e-płatności? Pospay to doskonała propozycja dla Twojej działalności!

More details

quantity up quantity down

Cena brutto: 2 089,77 zł

POSPAY to wyjątkowe, pierwsze na rynku, mobilne połączenie kasy, drukarki i terminala płatniczego. Już nie musisz zastanawiać się, które urządzenie fiskalne wybrać! Teraz wszystkie masz pod ręką, w jednym, fiskalnym terminalu płatniczym . Przyjaznym w obsłudze i zdolnym do szybkiej aktualizacji funkcji potrzebnych Twojemu biznesowi. Terminal  wyposażono w w wydajny mechanizm termiczny i moduł kopii elektronicznej, a jego obsługa przebiega przy użyciu obszernego, kolorowego panelu dotykowego. Ważnym elementem Pospay jest również terminal płatniczy. Urządzenie odznacza się bardzo małymi gabarytami i posiada 2 wydajne akumulatory. 


Fiskalny terminal płatniczy - kasoterminal

Zależy Ci na wdrożeniu wszechstronnego rozwiązania technologicznego, które już na starcie zaoferuje kompleksową obsługę klientów Twojego przedsiębiorstwa? Pospay jest przygotowany na takie wyzwania! Urządzenie składa się z części fiskalnej (kasy lub drukarki), terminala płatniczego, aplikacji sprzedażowej oraz oprogramowania do przyjmowania e-płatności. Poza tym, sam zdecydujesz, które rozwiązania Pospay będą do Twojej dyspozycji. Urządzenie dostępne jest w programie Polska Bezgotówkowa oraz z abonamentem do 35zł netto/m-c.  Istnieje nawet w wariancie nieobsługującym płatności elektronicznych (bez abonamentu i umowy z agentem rozliczeniowym). 


Kasa fiskalna czy drukarka fiskalna - wybór należy do Ciebie

Posnet Pospay to aplikacja w 2 wersjach może pracować w trybie kasa fiskalna lub drukarka fiskalna. W pierwszym przypadku urządzenie może funkcjonować całkowicie samodzielnie i zapewnia obsługę do 4 000 pozycji towarowych. W drugim do dyspozycji jest nawet do 100 000 PLU. Istnieje możliwość pracy kilka godzin na kasie fiskalnej i zmienić program na drukarkę fiskalną. te zmiany możemy wykonywać cyklicznie np. do południa kasa fiskalna, a po południu drukarka fiskalna.  Niezależnie od wersji aplikacji, urządzenie zagwarantuje  szybkie i sprawne obsługiwanie klientów firmy. 


Terminal płatniczy z panelem dotykowym

Ważnym elementem Posnet Pospay jest terminal płatniczy z panelem dotykowym. Ekran terminala płatniczego ma przekątną 4” i działa w rozdzielczości 480 x 800 pikseli. Dzięki temu zarządzanie poszczególnymi funkcjami Posnet Pospay jest nie tylko intuicyjne, ale także po prostu przyjemne.


Intuicyjne i praktyczne oprogramowanie sprzedażowe

W Pospay do zarządzania funkcjami "fiskalnymi" możesz używać aplikacji sprzedażowej z możliwością dostosowania oprogramowania do specyfiki swojej branży. To oprogramowanie pozwoli na zdefiniowanie asortymentu oraz późniejsze zmodyfikowanie danych o produktach bądź usługach. Przy użyciu aplikacji wykonasz  raporty, dzięki którym otrzymasz szczegółowe informacje na temat sprzedaży. W przyszłości w prosty sposób zaktualizujesz aplikację sprzedażową Posnet Pospay.


Szybkie i bezpieczne akceptowanie e-płatności

Niewielkich wymiarów terminal zastosowany w terminalu, zapewni Ci szybkie i bezpieczne przyjmowanie płatności elektronicznych. Urządzenie akceptuje nie tylko różnego rodzaju karty (chipowe, magnetyczne, zbliżeniowe), ale też umożliwia sfinalizowanie transakcji przy użyciu telefonu (Google Pay, Samsung Pay, Apple Pay oraz BLIK). Oprócz tego, terminal D220, wraz z aplikacją do zarządzania e-płatnościami i wszystkimi usługami, dostarcza eService - jeden z liderów polskiego rynku płatności elektronicznych.


Mechanizm drukujący „WRZUĆ I DRUKUJ”

Pospay wyposażono w moduł elektronicznej kopii paragonów, który automatycznie archiwizuje ważne dane firmowe na karcie. Dodatkowo, Pospay posiada wydajną i wytrzymałą technologię typu „drop-in - wrzuć i drukuj”. Urządzenie nie tylko szybko emituje niezbędne dokumenty, ale też oferuje prostą wymianę rolki papieru. 


Długi czas działania na 2 wewnętrznych akumulatorach 

POSPAY posiada 2 wydajne akumulatory, które zapewniają długi czas działania nawet w sytuacji, gdy nie ma dostępu do zewnętrznego źródła zasilania. Bateria części "fiskalnej" to aż 6 800 mAh, a w terminalu płatniczym D220 - 3 050 mAh. Poza tym, gdy jeden akumulator się wyczerpie, drugi samoistnie przejmuje jego funkcje. W rezultacie, Posnet Pospay sprawdzi się idealnie np. w firmach, które świadczą usługi lub prowadzą handel w trybie mobilnym.


Urzadzenie doskonale leży w dłoni

Pomimo tak wielu rozwiązań technologicznych i bogactwa funkcji, Pospay to nadal niezwykle kompaktowe i lekkie urządzenie. Gabaryty tego kasoterminala wynoszą zaledwie 80 x 81 x 152 mm (wysokość, szerokość, długość), a jego waga to jedynie 0,6 kg (z papierem termicznym). W rezultacie, Pospay świetnie leży w dłoni i może być bez kłopotu przenoszony bądź przewożony z miejsca na miejsce. Dodatkowo, kasoterminal Posnet wyróżnia się solidną i szczelną obudową, więc poradzi sobie także w trudniejszych warunkach eksploatacji.

Specyfikacja techniczna


Parametry bazy danych

ilość towarów (PLU)
4000 (jako kasa) lub 100 000 (jako drukarka)
ilość znaków nazwy towaru (max)
80
ilość grup towarowych
32
ilość kasjerów
8
ilość rabatów / narzutów
16
ilość stawek VAT
7 (A, ..., G)

Mechanizm drukujący

rodzaj termiczny
ilość znaków w wierszu 40
papier 57 mm / 14 m

Wyświetlacze

klienta LCD z podświetleniem,
2 × 16 znaków
operatora
TFT 4,3", kolorowy

Interfejsy komunikacyjne

Wi-Fi -tak

Zasilanie

akumulator 6,8 Ah (drukarka) + akumulator 3,05 Ah (terminal)
z sieci DC 5 V / 4 A

Wymiary i waga

wysokość 80 mm
szerokość 81 mm
długość / głębokość 152 mm
waga 0,60 kg

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

POSPAY Fiskalny Terminal Płatniczy

POSPAY Fiskalny Terminal Płatniczy

Pospay Fiskalny Terminal Płatniczy to nowoczesne rozwiązanie, które stanowi połączenie funkcji kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej i terminala oraz programu do zarządzania sprzedażą i e-płatnościami. Poszukujesz wielozadaniowej technologii sprzedaży, która zagwarantuje nie tylko rzetelne prowadzenie ewidencji, ale też przyjmowanie e-płatności? Pospay to doskonała propozycja dla Twojej działalności!

Napisz swoją recenzję

30 Inne produkty w tej samej kategorii: