http://www.elektronik-brzeziny.pl/534-thickbox_default/novitus-novicloud.jpg View full size
Symplex

Novitus NoviCloud

ID produktu: NOV_NOVICLOUD

NOVICLOUD -system zarządzania sprzedażą on-line. To technologicznie zaawansowana usługa chmurowa stworzona dla kasy fiskalnej Novitus Next. Cena usługi za pierwszą kasę miesięcznie.

More details

quantity up quantity down

Cena brutto: 35,67 zł

NoviCloud to technologicznie zaawansowana usługa chmurowa stworzona dla kasy Next. Już dzisiaj monitoruj i zarządzaj swoim biznesem z każdego miejsca na ziemi. Dzięki NoviCloud masz dostęp do wszystkiego co się dzieje na Twoich kasach fiskalnych za pomocą tylko przeglądarki internetowej. Novitus Next i NoviCloud stanowią jedyny i najlepszy tego typu system sprzedaży w Polsce.

ARCHIWIZACJA I CHMURA NOVICLOUD

Wraz z zakupem kasy Novitus Next otrzymujesz bezterminowy dostęp do usługi archiwizacji NoviCloud. Zarejestruj swój profil i natychmiast archiwizuj wszystkie dane swoich kas fiskalnych dla ich bezpieczeństwa. Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się utracić dane, to wiesz jak ważne jest ich zabezpieczenie. Z NoviCloud dzieje się to w pełni automatycznie. 

Chmura NoviCloud to pełna funkcjonalność systemu dla wsparcia i zarządzania biznesem. Najnowocześniejsza technologicznie aplikacja webowa daje możliwości spotykane dotychczas w dużych, instalowanych systemach sprzedażowych. Ewidencja towarów i kontrahentów, zarządzanie cenami, rozbudowane raportowanie sprzedaży i przekrojowe analizy, monitorowanie i rozliczanie sklepów i sprzedawców, w skrócie biznes pod kontrolą wszędzie tam, gdzie akurat jesteś.
 
Funkcjonalność NoviCloud spełnia oczekiwania stawiane efektywnym narzędziom dobrego zarządzania biznesem. Poznaj bliżej co oferuje NoviCloud i niech Twój biznes rozwija się szybciej.
Towary i ceny - zarządzanie bazą towarową jest proste i elastyczne. Łatwo dodasz kolejne asortymenty i towary, zdefiniujesz wszystkie parametry oraz cenniki a następnie w mgnieniu oka, wszystko to pojawi się na kasie Novitus Next. Możesz również zrobić odwrotnie, czyli bazę towarową z kasy przerzucić do NoviCloud. Szybka synchronizacja kas, aktualizacja stanów magazynowych online i zarządzanie zmianami cen, to początek wspierających Twój biznes funkcjonalności
Kontrahenci i faktury - buduj bazę kontrahentów a dzięki szybkiej synchronizacji, już po chwili będziesz miał możliwość wystawienia faktury swojemu kontrahentowi na dowolnej kasie połączonej z NoviCloud. Masz dostęp do wszystkich kontrahentów i widzisz wszystkie dokumenty na nich wystawione jak w każdym dobrym systemie sprzedażowym.
Analizy i raporty - dzięki NoviCloud łatwo przeanalizujesz wszystkie dane ze swoich kas w różnych przekrojach a wszelkie raporty i rozliczenia przygotujesz kilkoma kliknięciami. Do NoviCloud trafia każdy paragon i faktura wraz z informacją kiedy, co i komu zostało sprzedane. Te dane i sposób ich prezentacji na wykresach to dzisiaj konieczność dla efektywnego zarządzania biznesem
Administracja biznesem on-line - potrzebujesz tylko przeglądarki połączonej z internetem, aby dostosować kasy do wymagań jakie stawia przed nimi rozwój biznesu. Nie przywiązuj się do jednego komputera, lecz kontroluj i zarządzaj sklepami, kasami, pracownikami z każdego miejsca na ziemi. Z NoviCloud jesteś o krok przed konkurencją

Bezpieczeństwo rozumiemy bardzo dobrze i przywiązujemy do niego szczególną wagę. Kiedy zagubi, zniszczy lub uszkodzi się Twój komputer, tracisz wszystkie swoje biznesowe dane. Z NoviCloud utrata danych nie jest możliwa. 

Kiedy ktoś niepowołany dostanie się do Twoich danych, skopiuje je i wykorzysta, tracisz poczucie bezpieczeństwa a myśl o tym nie jest komfortowa. Z NoviCloud, nieautoryzowany dostęp do danych nie jest możliwy. 

Zapis on-line na najnowocześniejszych serwerach, certyfikaty SSL, tunelowana transmisja, to tylko niektóre zabezpieczenia. Prawdopodobnie Twój komputer nigdy nie był i nie będzie tak bezpieczny jak serwery NoviCloud.

DLACZEGO NOVICLOUD?

Specjalny komputer, instalacja, konfiguracja, serwis, aktualizacje, to wszystko trwa dużo czasu i dużo kosztuje a teraz nie będzie już potrzebne. Nie potrzebujesz specjalnego komputera, serwera, nie jesteś też przywiązany do konkretnego biurka. Nie musisz zatrudniać specjalistów aby zainstalowali Ci oprogramowanie na komputerze i je skonfigurowali. 


NoviCloud jest gotowy i dostępny zawsze w najnowszej wersji, zawsze tam gdzie Ty.
Wystarczy połączyć dowolny komputer lub tablet z internetem i zalogować się do systemu NoviCloud
.
 
Pierwsza kasa tylko 29zł netto miesięcznie, nastepne 10zł taniej.
 
 
 
 
 
 


Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Novitus NoviCloud

Novitus NoviCloud

NOVICLOUD -system zarządzania sprzedażą on-line. To technologicznie zaawansowana usługa chmurowa stworzona dla kasy fiskalnej Novitus Next. Cena usługi za pierwszą kasę miesięcznie.

Napisz swoją recenzję

24 Inne produkty w tej samej kategorii: