Novitus

Kasa fiskalna Novitus Next

ID produktu: Novitus_next

Novitus Next system fiskalny następnej generacji to  połączenie 2 urządzeń - funkcjonalnej kasy fiskalnej oraz tabletu z systemem Android i zaawansowanym oprogramowaniem NoviCloud do zarządzania kasą i sprzedażą z każdego miejsca.

More details

quantity up quantity down

Cena brutto: 2 693,70 zł

Integracja drukarki fiskalnej i tabletu to nic innego jak kasa fiskalna NEXT, która oferuje zarówno prostą obsługę  jak i kompleksowe konfigurowanie parametrów pracy. Poza tym, ekran Novitus next charakteryzuje się znakomitą reakcją na dotyk oraz dostępem do wielu przydatnych funkcji. Ekran dotykowy oraz tradycyjna klawiatura fizyczna pozwolą Ci pracować tak jak lubisz. Japoński mechanizm drukujący z obcinaczem papieru to super szybki wydruk, wygoda obsługi i trwałość. Szeroki wybór złącz komunikacyjnych, daje możliwość podłączenia do kasy tego, co jest potrzebne na profesjonalnym stanowisku sprzedaży. Dostęp do interesujących Cię danych biznesowych z niemal każdego miejsca na ziemi. Novitus Next to najlepsza kasa w historii Novitusa. Kolor obudowy biały lub czarny.

Kasa fiskalna ze   standardową klawiaturą i ekranem dotykowym, pracuje na niej oprogramowanie sprzedażowe Novicloud. 

Dzięki Novicloud masz dostęp do swoich danych sprzedażowych z przeglądarki internetowej, możesz zarządzać bazą towarową, kontrahentami i fakturami, czy aktualizować stany magazynowe.   Z każdego miejsca możesz mieć dostęp do analiz i raportów, możesz kontrolować swój biznes. Na ekranie dotykowym można obsługiwać przeglądarkę www, pocztę e-mail, przeglądać obrazy, czy odtwarzać pliki muzyczne.

Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta. Chcesz sprzedawać na niej bo wystawianie paragonów sprawia przyjemność. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie Next. Nie zrezygnowaliśmy też z tradycyjnych rozwiązań! Opcją dla obsługi dotykowej jest doskonała klawiatura fizyczna. Możesz obsługiwać i tak i tak
Intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie kasy Next daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków. Możesz dowolnie przypisać funkcję do każdego z pól na ekranie kasy Next, może to być dowolna funkcja kasy lub towar szybkiej sprzedaży. Każdy z przycisków możesz pokolorować jednym z pięciu kolorów. Wszystko po to aby pracowało się sprawniej i przyjemniej bez względu na to jaką sprzedaż prowadzisz.
Szybką, dziecinnie prostą edycję wszelkich parametrów kasy zapewnia pełna klawiatura ekranowa, taka sama jaką spotykamy na tabletach czy w komputerach. Ewidencja towarów i kontrahentów, wystawianie faktur i wysyłanie ich na e-mail, swobodna edycja i parkowanie paragonów, to tylko niektóre funkcje kasy Next, których nie znajdziesz w innych kasach fiskalnych. Raporty paragonów i faktur, środków płatniczych, fiskalne i niefiskalne oraz sprzedażowe raporty kasjerskie i asortymentowe. W kasie Novitus Next bardzo szybko uzyskasz dostęp do interesujących Cię danych biznesowych. Przeanalizujesz sprzedaż kasjerów, sprzedaż każdego produktu osobno, bądź całego asortymentu w dowolnie wybranym okresie czasu. O raportach pomocnych w biznesie Novitus Next wie wszystko. Raportuj sprzedaż i analizuj jeszcze łatwiej wszystkie dane ze swoich kas i parametry swojego biznesu przy wykorzystaniu usługi NoviCloud.
Kasa Next posiada wszystkie potrzebne złącza komunikacyjne, do których podłączysz to, co może być potrzebne na profesjonalnym stanowisku sprzedaży. Port ethernet w standardzie zapewnia bezproblemową łączność z internetem i zewnętrznymi systemami sprzedaży. Możesz też skorzystać z zewnętrznego WiFi lub modemu GSM podłączonych do portu USB. Dodawaj dowolne peryferia i łącz się ze światem
NoviCloud to innowacyjna aplikacja chmurowa dostępna w przeglądarce internetowej. Archiwizuj w NoviCloud bazę kasy dla bezpieczeństwa swoich danych i korzystaj z funkcjonalności chmury NoviCloud dla monitorowania i zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na ziemi. Wykorzystaj efektywnie funkcjonalność kasy Next i usługi NoviCloud i bądź zawsze o krok przed konkurencją.

 Poznaj bliżej usługę NoviCloud. >>>

Korzystając z M/platform zwyczajny sklep spożywczy, stanie się uczestnikiem rewolucji w dostępie do codziennych, drobnych usług. Każdy punkt handlowy będzie mógł zaoferować swoim klientom szeroki zakres usług takich jak doładowania telefonów, opłacanie rachunków czy nadawanie i odbieranie paczek. Właściciele punktów handlowych zyskają dostęp do narzędzi ułatwiających zarządzanie biznesem. Dołączenie do M/platform, pozwoli kupcom zainteresować nowych klientów swoją ofertą przy wykorzystaniu stale rozwijającego się produktu. 

DANE TECHNICZNE  KASY NEXT

Liczba stawek PTU: 7

Pojemność bufora ON-LINE: bez ograniczeń

Liczba kasjerów: bez ograniczeń

Opakowania: bez ograniczeń

Mechanizm drukujący: Fujitsu (wrzuć i pracuj)

Klawiatura: mechaniczna (switchowa) oraz ekran dotykowy

Wyświetlacz klient: graficzny LCD, podświetlany, 132x32 piksele, czarno-biały 4x22

Wyświetlacz kasjer: Ekran TFT kolorowy 7 cali

Złącza komunikacyjne: 3 x RS232, 1 x USB (dwukanałowe), USB host, LAN, 1 x HDMI, 1 x Audio

Współpraca z urządzeniami: komputer: RS232/USB/LAN, czytnik: RS232, USB, waga: RS232, multiplekser, terminal EFT (RS232,LAN), pin pad, monitoring, modem GPRS, klawiatura USB, pendrive

Zasilanie wewnętrzne: akumulator 6V, 3Ah (40 000 wierszy, 2 500 paragonów)

Zasilanie zewnętrzne: zasilacz 230V / 12V / 2A

Waga: 1,8 kg

Wymiary: 262x242x96 (mm)

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Kasa fiskalna Novitus Next

Kasa fiskalna Novitus Next

Novitus Next system fiskalny następnej generacji to  połączenie 2 urządzeń - funkcjonalnej kasy fiskalnej oraz tabletu z systemem Android i zaawansowanym oprogramowaniem NoviCloud do zarządzania kasą i sprzedażą z każdego miejsca.

Napisz swoją recenzję

12 Inne produkty w tej samej kategorii: